Yazdır

KATILIM KOŞULLARI

TMMOB 9. ENERJİ SEMPOZYUMU tarafından yazıldı.. Yayınlanma SEMPOZYUM

 

Sempozyum, enerji alanında çalışan ve/veya konuya ilgi duyan tüm kişi ve kuruluşlara açıktır.

Bildiriyle Katılım: Sempozyumda yer alması istenen geniş bildiri özetleri, belirtilen tarihler içerisinde bildiri özeti formatına uygun olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta aracılığıyla ulaştırılmalıdır. Sempozyuma kabul edilen bildiri formatına uygun olarak hazırlanmış bildiriler sempozyum takviminde belirtilen tarihe kadar yine e-posta aracılığıyla gönderilmelidir.

Delege Olarak Katılım:Delegelerin katılım ücreti 200 TL/kişidir. Delege ücretine Sempozyum Bildiriler Kitabı, yemek ve ikramlar dahildir. Katılım bedellerinin Elektrik Mühendisleri Odası’nın aşağıda verilmiş olan hesap numarasına yatırılıp, dekontun yazışma adresine iletilmiş olması gerekmektedir.

Banka Hesap Numarası
Türkiye İş Bankası Yenişehir Şubesi/Ankara
Hesap No: 4218 – 5841411

IBAN: TR110006400000142185841411

Açıklama kısmına “TMMOB Enerji Sempozyumu” yazarak, ödeme yaptıktan sonra dekontu (0312) 417 38 18 nolu faksa ya da  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderebilirsiniz.

Dinleyici Olarak Katılım:Sempozyuma dinleyici olarak katılım ücretsizdir.

Delege ve Dinleyici olarak katılacaklar web sitemizdeki Katılım Formunu doldurarak başvuru yapabilirler.